Prekyba

UAB “Sentauras“ turi ilgametę bendradarbiavimo su dėvėtų drabužių tiekėjais Šveicarijoje patirtį. Tai leidžia užtikrinti ne tik stabilų prekių tiekimą, bet ir geriausias kainas. Įmonė taip pat importuoja nerūšiuotus (originalius) dėvėtus drabužius ir avalynę iš Anglijos, Škotijos, Airijos, Olandijos. Nerūšiuoti dėvėti drabužiai (šeimyniniai maišeliai) pardavinėjami iš mašinos išsikraunant, o vėliau – sandėliuojami; visada klientams galime pasiūlyti nerūšiuotų prekių mažiausiai iš dviejų šalių.

UAB “Sentauras” kiekvieną mėnesį išrūšiuoja daugiau nei 170 tonų dėvėtų drabužių ir avalynės. Skiriama daugiau nei 170 rūšių. Įgudę darbuotojai puikiai atlieka savo darbą, atrinkdami skirtingų kokybės kategorijų drabužius. Produkcija pakuojama pagal klientų poreikius: į polietileninius maišus po 10, 20, 30 kg, taip pat polipropileninius maišus nuo 65 iki 80 kg. Galime paruošti presus po 9 kg, 45 – 55 kg arba po 300 – 400 kg. Supresuoti drabužiai padengiami polietilenu ir sutvirtinami viela.

Dėvėti drabužiai, kurie yra netinkami dėvėti, atrenkami perdirbimui. Tai medvilniniai skudurai (vienspalviai arba spalvoti) ir vilnos – akrilo skudurai. Medvilniniai skudurai, priklausomai nuo klientų poreikių, gali būti karpomi, ir naudojami kaip pramoninės šluostės tepalų, alyvos ir kitų įvairiausių nešvarumų valymui.