Apie mus

Vieni žmonės pasaulyje domisi mada ir savo garderobą keičia pagal naujausias mados tendencijas, tačiau kiti neišgali nusipirkti naujų drabužių sau, savo vaikams. Todėl visiškai suprantamas dėvėtų drabužių prekybos egzistavimas. Dėvėtų drabužių rinka nėra dirbtinai sukurta, ji natūraliai susidariusi dėl skirtingų gyvenimo sąlygų, žvelgiant tiek viso pasaulio, tiek atskiros šalies mastu. Šios rinkos dalyviai be savo asmeninių tikslų vykdo ir humanišką misiją.

1992 m. pradėjome dėvėtų drabužių verslą Lietuvoje. Tada mūsų šalies ekonomika dar tik buvo pradėjusi vystytis po Nepriklausomybės atkūrimo. Pragyvenimo lygis Lietuvoje buvo itin žemas. Tad įkurti ir plėtoti dėvėtų drabužių verslą buvo pats metas.

UAB “Sentauras” šiuo metu yra viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti dėvėtų drabužių prekyba. Šioje srityje įgyta patirtis leidžia puikiai pažinti klientus, suprasti jų poreikius bei būti lankstiems, tenkinant klientų reikalavimus.

Savo gaminius (rūšiuotus dėvėtus drabužius ir avalynę) parduodame visame pasaulyje. Aukščiausios klasės gaminai yra eksportuojami į Centrinę ir Rytų Europą, taip pat Belgiją ir atgal į Didžiąją Britaniją . Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų produktas yra aukštos kokybės ir konkurencingas kainos atžvilgiu. Be to, lengvus, t.y. vasarinius, žemos kokybės drabužius eksportuojame į Vakarų Afriką, o sunkius dėvėtus drabužius ir avalynę, taip pat žemos kokybės – į Pakistaną.

Taip pat plečiame verslą, gamindami pramonines šluostes.