Partneris

Jeigu gyvenate šiaurės Lietuvoje ir prekiaujate dėvėtais drabužiais, geriausias Jūsų pasirinkimas – pirkti prekes iš UAB “Ekoteksas”. Dėvėtų drabužių srityje dirbam daugiau kaip 10 metų ir esame didmeninės prekybos dėvėtais drabužiais lyderiai Šiaulių regione.

UAB “Ekoteksas” įmonės siekiai:

  • siekiame kurti vertę klientams ir akcininkams;
  • siekiame išlaikyti kokybiškai dirbančios įmonės vardą;
  • siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius;
  • siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais;
  • siekiame tobulėti srityje, kurioje dirbame.

Apie darbuotojus. Stengiamės sukurti tokią darbo aplinką, kurioje būtų atlyginama už darbuotojų profesionalumą, atsidavimą, darbštumą ir komandinį darbą. Stengiamės, kad mūsų darbuotojai būtų patenkinti savo darbu ir juo didžiuotųsi.

Apie produkciją. Įmonė per mėnesį rūšiuoja daugiau nei 80 tonų dėvėtų drabužių ir avalynės. Žaliava rūšiavimui – dėvėti drabužiai ir avalynė (šeimyniniais maišeliais) iš Didžiosios Britanijos, turintys didelę paklausą ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Lenkijos, Ukrainos rinkose. Šiuo metu savo klientams siūlome daugiau nei 100 rūšių prekių. Kiekvieną mėnesį asortimentą papildome naujomis rūšimis, atsižvelgdami į klientų pageidavimus. Rūšiuotai produkcijai taikome griežtą kokybės kontrolę, sekame mados diktuojamas tendencijas.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų didmeninės prekybos sandėlyje Šiauliuose!

UAB “Ekoteksas”
Ragainės g. 82g
Šiauliai

Tel./faks.   +370 41 42 76 58
Mob.tel.    +370 687 49855
El.paštas    info@ekoteksas.lt